Dua Oku

Meryem (Yaş 2)

Allahım anne karnındayken gezdiğim Kudüs sokaklarını en kısa zamanda ziyaret etmeyi nasip et. Özgür Kudüs'te Filistinli bebeklerle oynamayı nasip et.

Edanaz (Yaş 10)

Allahım sen ailemi ve beni koru. Hepimizin ettiği duaları kabul et. Herkesi koru. Dünyadaki kötü sözleri ve davranışları kaldır. Gazze'deki Müslüman kardeşlerimizi koru. Amin.

Meryem (Yaş 4)

Allahım zafer artık Filistin'in, olsun daha fazla cocuk ölmesin.

Ömer (Yaş 3)

Allahım sen kardeşlerimi koru.

M. (Yaş 9)

Allahım, dünyada ki bütün Müslüman kardeşlerimizin kurtulması için sana dua ediyorum. Duamı kabul eyle. Amin.

Haticenur (Yaş 2)

Allahım Gazze'nin gökyüzündeki kara bulutlar dağılsın. Çocuklar artık korkmasın. Amin.

Zeynep (Yaş 9)

Allah kötülerin cezasını versin inşallah . Allahım inşallah Filistin'deki kardeşlerimize yardım eder. Amin.

İbrahim (Yaş 6)

Allahım Kudüs'teki çocuklar melek olmasın, melekler onları korusun. Neşe içinde oynasınlar. Şeker ve çikolata yesinler. Amin.

Yahya (Yaş 6)

Allahım Filistin'deki çocuklara yardım et. Onlara yemek ve su ver. Bir an önce bu savaş bitsin ve onlar özgür olsunlar. Amin.

Ebrar (Yaş 9)

Allahım sen onların karnını doyur ve onların yüzlerini güldür. Allahım sen onları işgalden kurtar ve koru. Bütün vefat eden Filistinli kardeşlerimizi cennetinde ağırla. Amin.

Mücahid (Yaş 6)

Allahım Filistin'e yardım et. Onlara yiyecek ve su götürmemizi sağla. Yeter ki onlar aç kalmasın. Allahım çocuklara, bebeklere yardım et. Kötüleri kahret.

Almira (Yaş 6)

Allahım Filistin'deki çocuklar aç kalmasın.

Muhammet (Yaş 10)

Allahım sen Filistin'de tüm herkese özgürce yaşamayı nasip eyle. Onlara rahatça ibadet yapmayı, rahatça yaşamayı nasip eyle. Allahım sen onlar için yaptığımız tüm duaları kabul eyle.

Zarife (Yaş 10)

Ya Rabbi sen Gazze'deki Filistin'deki kardeşlerimizi aç bırakma, evsiz bırakma onları öldüklerinde cennete peygamber efendimiz (s.a.v.) yanına komşu eyle.

Eslemnur (Yaş 8)

Allahım Gazze'deki arkadaşlarımı koru. Onları bombalardan, kötü her şeyden koru. Onlar bir an önce rahata kavuşsunlar. Onları aziz eyle.

Ebrar (Yaş 9)

Allahım sen Filistinli kardeşlerimizin karınlarını doyur, yüzlerini güldür. Sen bütün vefat eden kardeşlerimizi cennetinde ağırla. Amin.

Muhammed (Yaş 7)

Allahım zulüm altında olan kardeşlerimize sabır ver ve onlara muzaffer eyle.

Sümeyye (Yaş 12)

Allahım olur Kudüs'teki kardeşlerim üzgün. Bir an önce o öldürücü bomba sesleri çığlıklar dinsin. Allahım sen kardeşlerime yardım et. Bu savaşlar bitsin.

Şeyma (Yaş 5)

Allahım Filistin'deki çocuklara yardım et.

Rabia (Yaş 13)

Allahım sen Filistin'de zulum gören kardeşlerimizi, savaşta ölen tüm şehitlerimizi kötü insanlardan kurtar. Sen onları koru, herkese kendi topraklarında mutlu bir şekilde yaşasın.